Kto ohrozuje našu civilizáciu

Autor: Ján Slimák | 16.1.2015 o 11:10 | Karma článku: 14,13 | Prečítané:  43219x

Už niekoľko mesiacov so znechutením sledujem, čo sa na Slovensku deje. Už niekoľko mesiacov som každý deň viac a viac v šoku z toho, čo sa na Slovensku o gayoch a lesbách na Slovensku narozpráva. Nič ma ale ešte neznechutilo toľko, ako predvčerajšia fotografia, ktorá sa z rôznych zdrojov objavila na mojom news feede na Facebooku. Až do toho momentu som sa do tohto súboja zapájal iba veľmi mierne, ale teraz už nemôžem stáť na kraji. Musím sa vyjadriť.

Predvčerom prehrmela internetom fotografia časti letáku, ktorý vraj v náklade desiatok tisíc kusov zaplavil Slovensko. Na odfotenej časti letáku, za ktorým stojí Jana Tutková, je „tabuľka“ opisujúca ako „homosexuálny životný štýl“ ohrozuje civilizáciu. Viď obrázok:

Nechcem sa teraz zaoberať zdrojmi pani Tutkovej, ani pravdivosťou týchto údajov, o to sa celkom slušne postaralo Spravodajstvo RTVS na svojom Facebooku. Čomu by som sa ja chcel v tomto blogu venovať je to, s akou drzosťou sa pani Tutková opovažuje tieto dáta používať vo svoj prospech, akokoľvek pravdivé a presné tieto dáta sú.

Pani Tutková tvrdí, že homosexuáli páchajú samovraždy až 14 násobne častejšie, a ich miera podliehania depresiám a závislostiam je „oveľa vyššia“ ako u heterosexuálov. Zjavne, toto je jeden z dôvodov prečo treba brojiť proti homosexualite. Možno však, keby si pani Tutková uvedomila, čo za depresiami, závislosťami a samovraždami mladých homosexuálov stojí, veci by vyzerali trochu inak.

Viete, milá pani Tutková, koľko mladých ľudí dennodenne počúva všetky tieto vaše homofóbne výlevy? Viete, koľko ich chodí do kostola, pozerá správy, číta články a diskusie na internete, a dennodenne počúva o tom, aký je chorý, ako mu ľudia prajú smrť, ako by sa mal liečiť alebo pre istotu vykastrovať? Viete, čo toto všetko urobí s mozgom pubertiaka, ktorý ešte len začal hľadať sám seba?

Ja viem. Pretože ja som takým pubertiakom bol. Keď som mal 14-15 rokov, moji kamaráti si zo mňa pravidelne robievali srandu, že chodím do školy s kruhmi pod očami, a že sa so mnou dá rozprávať až po tretej hodine, lebo dovtedy ešte spím. Keď som mal 14-15 rokov, moji kamaráti netušili, že celé noci nespím, pozerám do stropu, prípadne sedím v okne a revem. Keď som mal 14-15 rokov, moji kamaráti netušili, že si v noci motám nabíjačku od telefónu okolo krku a druhý koniec viažem okolo kľučky od dverí a rozmýšľam, kedy to všetko skončí. Netušili, že som si z labáku biológie ukradol žiletku ktorou som si po nociach rezal do zápästia, ani o tom lepidle, čo som jednu „krásnu“ noc vypil. Dnes už len ďakujem svojmu ateistickému bohu za to, že vtedy keď som mal 14-15 rokov, tá žiletka bola príliš tupá, to lepidlo som chvíľu potom vyvracal a že som bol príliš slabý na to aby som sa na tej kľučke zavesil. Mnoho ďalších však toľko „šťastia“ nemá. A viete kto za to všetko môže? Ľudia ako vy.

Pretože ľudia ako vy pokladajú za svoj celoživotný cieľ štvať rodičov proti vlastným deťom, bratov a sestry proti vlastným súrodencom, štvať proti sebe kamarátov ale aj úplne neznámych, jednoducho štvať nielen ĽUDÍ PROTI ĽUĎOM ale aj ĽUDÍ PROTI SEBE SAMÝM. Tisícky ľudí (aj ja si dovolím neuviesť zdroj tejto informácie) dennodenne počúvajú vaše slová a stále viac a viac veria vašim rečiam o tom ako sú skazení a nechutní. Tisícky ľudí vediete dennodenne k tomu aby nenávideli samých seba za niečo čo si nikdy sami nevybrali až do bodu kedy stoja na pokraji úplného zrútenia.  A vy máte teraz tú drzosť používať tieto „štatistiky“ vo váš prospech? Vy už naozaj nemáte v sebe ani kúsok súdnosti, ani kúsok zábran pred takýmito nechutnostiami?

Tvárite sa, že ochraňujete rodinu, ale táto vaša novodobá inkvizícia rozbila oveľa väčšie množstvo rodín, akému kedy pomôže. Viete koľko detí končí na ulici len za to, že sa doma priznajú že ich priťahuje rovnaké pohlavie? Viete, koľko rodičov zaprie vlastné deti? Tvárite sa, že ochraňujete deti, ale tou nenávisťou, ktorou ste popretkávaní a ktorou intoxikujete celú spoločnosť zabíjate viac detí ako si len viete predstaviť. Tvárite sa, že ochraňujete embryá, ale od momentu kedy sa prvýkrát nadýchnu vás ich osud už nezaujíma a časť z nich bez zábran vedome vediete k tomu aby sa samé nenávideli, a ešte máte v sebe aj toľko arogancie aby ste toto použili proti ním.

Vy tvrdíte, že „homosexuálny životný štýl“ je skazený, pretože 76% prípadov nakazenia AIDSu je práve homosexuálmi (mimochodom informácia prekrútená a vytiahnutá z kontextu), pretože žijú promiskuitne a zhýralo. Viete, koľko homosexuálov práve kvôli ľudom ako vy prestalo veriť, že je možné žiť na Slovensku plnohodnotný homosexuálny vzťah? Viete koľko vzťahov sa rozpadlo, pretože ľudia podľahli nenávisti svojho okolia alebo psychicky nezvládli ten nátlak, neustále skrývanie a nútené klamstvá svojim vlastným rodinám? Ja viem, pretože takých ľudí poznám. Ste to vy, kto berie ľuďom nádej, že sa niekedy budú môcť usadiť, založiť si rodinu a prežiť šťastný monogamný život. Ste to vy, kto svojim hlásaním nenávisti zabraňuje ľudom vytvoriť si vážny vzťah a namiesto toho ich tlačí do neviazaného života  a vy máte tú drzosť toto ešte používať proti nim?

Až do predvčerajška som iba ticho žasol nad tým, aké klamstvá a nechutnosti sú ľudia schopní vytiahnuť pre tak odpornú a zbytočnú kampaň. Ale toto je už príliš. Po tomto jednoducho nemôžem mlčať, obzvlášť nie preto, že som sa kvôli vám sám takmer stal štatistikou, ktorú vy máte tú guráž používať proti mne. Je mi z vás skutočne zle a je mi ľúto každého dieťaťa, ktoré dospieva a spoznáva samé seba v takejto dobe, v dobe keď ľudia ako vy dostávajú toľko verejného priestoru a majú zdroje na to aby tlačili desiatky tisíc letákov a točili reklamy propagujúce takúto zvrátenosť, zatiaľ čo ľudia ktorí si musia sami bojovať za svoje šťastie a za šťastie nás ostatných, ktorí nemáme toľko odvahy, sa musia spoliehať na silu bezplatných médií a mizivé percento sponzorov a dotácií.

A pre každého pubertiaka, ktorý tento článok číta a má podobné myšlienky ako som mal v jeho/jej veku ja by som rád odkázal: nenechaj si zničiť svoj mladý a krásny život touto vymierajúcou bandou pomätencov. Akokoľvek zlé to máš doma či v škole, mysli na to, že o pár rokov budeš môcť všetko toto zahodiť za hlavu a vytvoriť si taký život, aký si sám/sama predstavuješ. Možno to ešte potrvá, kým všetci budeme môcť naše lásky chytiť verejne za ruku a vykričať do sveta, že sme šťastní, ale ver tomu že skôr či neskôr to tak bude, pretože aspoň v tomto prípade dobro musí zvíťaziť nad zlom a pokrok sa nedá zastaviť. Ak by si mal/a s niečím problémy alebo sa chcel/a vyrozprávať, neboj sa mi napísať na jslimakblog[zavináč]gmail.com. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?